Presformos pakuotės gamybai

Presformos pakuotės gamybai gaminamos unikalios ir kiekvienam klientui individualiai. UAB „Milvaras“ gamintas presformas naudoja daugelis maisto pakuotės gamintojų. Iš paskutinių mūsų atliktų darbų yra pagaminta įranga kiaušinių, vienkartinių indų pakuotės gamybai iš ekstrudinio putų polistireno.

Presformos pakuotės gamybai

Visos presformos gaminamos skiriant maksimalų dėmesį kokybei ir saugumui. Šis mūsų bruožas labiausiai vertinamas Lietuvos ir užsienio užsakovų. Presformos visada yra išbandomos norint patenkinti specifinius kliento poreikius.

Pageidaujantiems užsisakyti presformos gamybą pirmiausia reikia atlikti skaičiavimus, todėl atsiųskite mums 3D modelio vaizdą arba brėžinius bei reikalingą informaciją elektroniniu paštu. Jeigu neturite detalios dokumentacijos, tuomet skambinkite telefonu sutarsime susitikimo laiką ir mūsų konstruktoriai visada jums patars bei sumodeliuos reikiamą modelį.

Presformos pakuotės gamybai jums bus gaminamos per pakankamai trumpą laiką ir gaminį atsiimsite sutartu laiku arba atvešime į Jūsų nurodytą vietą. Jeigu neprieštarausite mes pasirūpinsime visais kliento rūpesčiais.

Presformos pakuotės gamybai

UAB „Milvaras“ taps jūsų partneriu jau presformos gamybos etapo pradžioje. Iš tikro dirbdami kartu mes jums būsime ne tik presformos gamintojai bet idėjų bei technologinių sprendimų partneriai.

Išbandykite mūsų techninius sugebėjimus ir pajėgumus užpildydami formą pateiktą dešinėje – įrašykit savo klausimą. Pateikite kuo daugiau ir kuo tikslesnius jums žinomus techninius duomenis. Kaip tiksliai ir aiškiai apibrėšite savo poreikius, taip greitai mes jums atsakysime.

Kontaktų forma

Jei norite užduoti klausimą, nesidrovėkite ir užpildykite formą pateiktą žemiau. Pateikite kuo daugiau ir kuo tikslesnius jums žinomus techninius duomenis. Kaip tiksliai ir aiškiai apibrėšite savo poreikius, taip greitai mes jums atsakysime.

Įmonės rekvizitai:

"MILVARAS" UAB
Įm. kodas: 145302919
PVM k.: LT 453029113
E-paštas: info@milvaras.lt
Tel.: +370 41 540 183
Faks.: +370 41 540 512
Kreivoji g. 53, Šiauliai, LT-78109, Lietuva
© 2024 Milvaras, UAB
Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Rekomenduoja: Atradau.lt